L’oreal Professionnel Mythic Oil Rich Oil

Olej vychádza v nádherne navrhnutej sklenenej fľaštičke. Balenie je štíhle, s nepravidelným tvarom, trochu zúžené v strede. Štylizované ako orientálna nádoba, uzavretá zlatým vrchnákom. Fľaštička je zdobená pekným orientálnym dizajnom na prednej strane. Umiestnenie tohto oleja na poličku v kúpeľni ulahodí vášmu oku. Dodatočne má prípravok nádhernú vôňu: trochu sladkú a orientálnu. Z čoho sa skladá L’Oreal Professionnel Mythic Oil Rich Oil?

Je bohatý na dva luxusné prírodné oleje: argánový a ryžový.

Argánový olej – je vysoko kvalitný prírodný olej, ktorý je určený pre ochranu vlasov pred poškodením. Ak si často fénujete, vyrovnávate vlasy alebo používate silné stylingové prípravky – neexistuje lepší produkt ako argánový olej. Chráni pramene pred mechanickým poškodením a nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Sálajúce slnko, silný vietor, mráz alebo chlórovaná voda z bazéna už viac nebudú pre vaše vlasy hrozbou. Argánový olej tiež chráni farbené vlasy a vlasy poškodené amoniakom. Pomôže zregenerovať aj veľmi suché a poškodené vlasy, vyhladí ich a zabráni krepovateniu. Pramene sa stanú odolné a lesklé a končeky budú regenerované a správne hydratované.

Ryžový olej – poskytuje hojnosť vitamínu E – tocopherol. Tento vitamín sa nie bez dôvodu nazýva aj „vitamín mladosti“. Má priamy vplyv na zlepšenie vzhľadu a kondície vlasov. Vďaka nemu majú voľné radikály menšiu šancu napadnúť bunky. Vitamín E spomaľuje proces starnutia, a tak zastavuje vypadávanie vlasov. Ba čo viac, stávajú sa hodvábnejšie na dotyk a odolnejšie. Ryžový olej tiež obsahuje dobré mastné kyseliny, zodpovedné za reguláciu procesov prebiehajúcich na porvchu hlavy, ako aj vo vnútri vlasov. Kyselina ferulová obsiahnutá v ryžovom oleji zlepšuje účinky vitamínu E, ako aj efektívne spomaľuje proces starnutia vlasov.

Kumarín použitý v oleji L’Oreal má antiseptické vlastnosti, zabraňuje rozmnožovaniu zárodkov a baktérii na povrchu vlasov, chráni pred škodlivým UV žiarením. Navyše sa často používa pri liečbe psoriázy a atopickej dermatitídy. Dodatočne má upokojujúce a posilňujúce schopnosti.

Vlasový olej má kapacitu 100 ml a je veľmi účinný, keďže na jednu aplikáciu – na pokrytie celých vlasov, vám postačí jedna alebo dve porcie produktu.

AKO POUŽÍVAŤ OLEJ NA VLASY?

L’Oreal Oil Rich Oil sa musí aplikovať na suché vlasy (môžete tak urobiť niekoľkokrát za deň) alebo na vlhké pramene hneď po umytí. V oboch prípadoch by ste ho nemali zmývať, ale nechať ho pôsobiť na vlasy pre ich kompletnú ochranu. Je to prípravok, ktorý sa veľmi ľahko používa. Starostlivosť o vlasy s L’Oreal Rich Oil si nevyžaduje veľa času. Je to skvelý produkt pre všetky uponáhľané a aktívne ženy.

AKÉ ÚČINKY POSKYTUJE OLEJ?

  • Vlasy sú hydratované
  • Stávajú sa lesklé a jemné
  • Stávajú sa odolné
  • Vlasy sú chránené pred slnkom, vetrom a mrazom
  • Chránené pred mechanickým poškodením
  • Končeky vlasov sú posilnené
  • Olej krotí vlasy a uľahčuje styling
  • Olej zabraňuje krepovateniu
  • Vyhladzuje pramene

 AKÉ SÚ JEHO NEVÝHODY?

  •  Hrozí riziko rozbitia sklenenej fľaštičky