Davines. Oi Oil. Absolute Beautifying Potion With Roucou Oil

Je malá fľaštička s 50 ml. Olen má veľmi moderné balenie, vyzdobené elegantnými, neutrálnymi farbami (len čiernou a bielou farbou). Fľaštička je objemná a priehľadná a cez jej steny môžete jasne vidieť bezfarebný, olejový prípravok. Davines Oi Oil je vybavený malou, čiernou pumpičkou, ktorá funguje bezchybne. Má jemnú a sladkú vôňu, ktorá trochu pripomína vôňu stylovacích krémov na vlasy. Je príjemná a nedráždivá. Takýto olej je kombináciou prírodných vlasových olejov s inovatívnymi, syntetickými olejmi novej generácie, vytvorenými v laboratóriách Davines. Táto kombinácia by mala garantovať účinnosť Oi OIL Absolute Beautifying Potion. Olej bol vytvorený hlavne na to, aby rýchlo zjemnil a skrášlil vlasy a ochránil ich počas procedúr.

Davines Oi Oil obsahuje dobre skombinované prírodné oleje: roucou a slnečnicový olej. Prvý je hustým prírodným olejom, ktorý je bohatý na betakarotén. Chráni vlasy pred poškodením, hĺbkovo ich regeneruje a vyživuje a navyše – spomaľuje proces starnutia. Betakarotén je zodpovedný za správny rast vlasov a spomalenie účinkov starnutia. Dodatočne zabraňuje lámaniu a vypadávaniu vlasov. Kyselina ellagová obsiahnutá v oleji je zodpovedná za krásu a mladistvosť vlasov, pričom tiež zabraňuje strate hustoty vlákien. Navyše prípravok hĺbkovo regeneruje vlasy a chráni ich zvonku. Vďaka tejto prirodzenej ochrane oleja budú vaše vlasy chránené pred škodlivými účinkami poveternostných podmienok a pred všetkými druhmi stylingových procedúr. Stanú sa odolnými, lesklými a ľahko upraviteľnými.

Slnečnicový olej je bohatý na mastné kyseliny omega – 6. Tiež predchádza starnutiu vlasov, bojuje proti krehkosti a vypadávaniu vlasov, dokonale ich zjemňuje. Poskytuje vlasom lesk a odolnosť, zanecháva ich jemné a príjemné na dotyk. Obsahuje hojnosť vitamínu E, nazývaného aj „vitamín mladosti“. Táto ingrediencia vyhladzuje vlasy a umožňuje dokonca aj tým najsuchším a mdlým vlasom znovu získať nádherný vzhľad.

Oi OIL Absolute Beautifying Potion uľahčuje úpravu vlasov. Bude prospešným pre všetkých tých, ktorí sa zvyčajne ráno niekam ponáhľajú a nemôžu si dovoliť vytvárať náročné účesy. Olej vyhladzuje vlasy a uľahčuje česanie. Dodá im lesk a posilní ich po celej dĺžke. Ak ráno používate žehličku na vlasy – rozhodne najprv použite olej. Takto ich ochránite pred poškodením, ktoré môže spôsobiť teplo, vyžarované žehličkou, kulmou alebo fénom.

Olej od značky Davines tiež obsahuje špeciálne formulované syntetické oleje. Poskytujú dodatočnú podporu prírodným olejom. Vytvárajú ochrannú bariéru okolo vlasov. Výsledkom toho sú chránené pozdĺž celého vlasu a tiež sa redukuje čas sušenia počas stylingu. Syntetické oleje sú tiež zodpovedné za odolnosť vlasov a ich cieľom je ochrániť ich štruktúru.

AKO POUŽÍVAŤ OLEJ NA VLASY?

Naneste si dve – tri dávky oleja a naneste ich na suché vlasy pred stylingom. Trochu produktu môžete naniesť aj na vlasy hneď po ich úprave, pre ich posilnenie a dodanie lesku. Ak máte pocit, že vaše vlasy strácajú svoju kondíciu a lesk – môžete olej Davines použiť aj niekoľkokrát denne.

AKÉ ÚČINKY POSKYTUJE OLEJ?

 • Okamžite zjemňuje vlasy
 • Poskytuje vlasom lesk a nádherný vzhľad
 • Poskytuje vlasom ochranu a odolnosť
 • Chráni ich pred škodlivými účinkami stylingových procedúr
 • Chráni ich pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami
 • Zlepšuje úpravu vlasov
 • Vyživuje a regeneruje vlasy
 • Zanecháva na vlasoch peknú vôňu
 • Nezaťažuje ich ani nezanecháva mastný film

AKÉ SÚ JEHO NEVÝHODY?

 •  Olej má veľmi malú kapacitu, v dôsledku čoho sa veľmi rýchlo míňa
 •  Odporúča sa viac pre úpravu vlasov ako pre ich regneráciu
 •  Príliš vysoká cena na také malé množstvo produktu